KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 10884284
nr 1088 4284
Silvia Leitu
(1912-1969), Estland
Akvareller, 4 st. Silvia Leitu (1912-1969), blomstermotiv, signerade, 13x25 + 55x20 ca
Silvia Leitu, estnisk målare född 1912, död 1969.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 6 februari 2017
kl 18:36:17
400 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr