KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 10884284

nr 1088 4284

Silvia Leitu

(1912-1969), Estland

Akvareller, 4 st. Silvia Leitu (1912-1969), blomstermotiv, signerade, 13x25 + 55x20 ca

Silvia Leitu, estnisk målare född 1912, död 1969.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 6 februari 2017
kl 18:36:17

Silvia Leitu

Läs mer om Silvia Leitu